Ognisko Bydgoszczy – Parafia Świętej Trójcy, ul. Św. Trójcy 26

Parafia
Spotkamy się w trzeci czwartek miesiąca: godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy, przy ul. Św. Trójcy 26, następnie o godz. 18.30 spotkanie Ogniska w salce parafialnej. Na spotkaniach pracujemy nad sobą omawiając 12 kroków ku pełni życia. Podejmujemy również pracę nad sobą uczestnicząc w grupach terapeutycznych. Spotkania tych grup odbywają się w czwartki (oprócz 3 czwartku, gdy spotykamy się wszyscy na Mszy św. i spotkaniu Ogniska). 1 grupa terapeutyczna: Sposoby radzenia sobie z uczuciami na podstawie Biblii. 2 grupa terapeutyczna: Rodzina na podstawie Adhortacji Jana Pawła II Familiaris Consortio. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Arkadiusz Muzolf - diecezjalny duszpasterz rodzin.
Parafia pw. Świętej Trójcy >>>

Usługa „Newsletter SYCHAR” skierowana jest do katolików i umożliwia im automatyczne otrzymywanie informacji, związanych z działalnością Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR (np. zapowiedzi najbliższych spotkań) należącej do Kościoła katolickiego.

  1. Korzystanie z usługi „Newsletter SYCHAR” jest dobrowolne i bezterminowe.
  2. W celu świadczenia usługi „Newsletter SYCHAR” Wspólnota Trudnych Małżeństw SYCHAR pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej.
  3. Zarejestrowana osoba, w każdej chwili, ma możliwość dokonania zmiany bądź usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
  4. Administratorem danych jest Wspólnota Trudnych Małżeństw SYCHAR należąca do Kościoła katolickiego, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Skaryszewska 12. Dane osobowe (tj. adresy e-mail) zbierane są przez SYCHAR wyłącznie w celu ich przetwarzania na potrzeby Kościoła katolickiego (czyli wspólnoty) dla realizacji usługi „Newsletter SYCHAR”. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter SYCHAR”.
  5. Każda witryna Ogniskowa należąca do wspólnotowej Sycharowskiej sieci internetowej opartej na www.sychar.org posiada swój newsletter, który jest zintegrowany z newsletterem na głównej witrynie Wspólnoty SYCHAR (www.sychar.org). Dlatego subskrypcja newslettera Ogniskowego oznacza jednoczesną subskrypcję newslettera głównego „Wspólnota SYCHAR”. Link do niniejszego regulaminu i rezygnacji z subskrypcji podany jest w stopce każdego rozsyłanego postu.
  6. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Trudnych Małżeństw SYCHAR, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Skaryszewska 12, w celu korzystania z prowadzonej przez Wspólnotę Trudnych Małżeństw SYCHAR usługi „Newsletter SYCHAR”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter SYCHAR”.


 

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy