Ognisko Bydgoszczy – Parafia Świętej Trójcy, ul. Św. Trójcy 26

Parafia
Spotkamy się w trzeci czwartek miesiąca: godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy, przy ul. Św. Trójcy 26, następnie o godz. 18.30 spotkanie Ogniska w salce parafialnej. Na spotkaniach pracujemy nad sobą omawiając 12 kroków ku pełni życia. Podejmujemy również pracę nad sobą uczestnicząc w grupach terapeutycznych. Spotkania tych grup odbywają się w czwartki (oprócz 3 czwartku, gdy spotykamy się wszyscy na Mszy św. i spotkaniu Ogniska). 1 grupa terapeutyczna: Sposoby radzenia sobie z uczuciami na podstawie Biblii. 2 grupa terapeutyczna: Rodzina na podstawie Adhortacji Jana Pawła II Familiaris Consortio. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Arkadiusz Muzolf - diecezjalny duszpasterz rodzin.
Parafia pw. Świętej Trójcy >>>

Po wakacjach spotkaliśmy się 15 września 2022(trzeci czwartek miesiąca).

Uczestniczyliśmy w Mszy Św. w czasie, której modliliśmy się za nasze małżeństwa i rodziny, w kościele Św. Trójcy w Bydgoszczy. Adorowaliśmy również relikwie krzyża świętego.

Po Mszy odbyło się spotkanie naszego Ogniska.

Przedstawiliśmy propozycje pracy nad sobą na najbliższy rok.

Podejmujemy pracę nad sobą uczestnicząc w warsztacie 12 kroków: „Wreszcie żyć – 12 kroków” oraz w grupach terapeutycznych, a także podejmując terapię indywidualną, w zależności od indywidualnych potrzeb. Zachęcamy również do udziału w różnych inicjatywach Wspólnoty SYCHAR.

Dzieliliśmy się również naszymi doświadczeniami i przeżyciami, tym z czym przychodzimy na spotkanie.

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy