Ognisko Bydgoszczy – Parafia Świętej Trójcy, ul. Św. Trójcy 26

Parafia
Spotkamy się w trzeci czwartek miesiąca: godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy, przy ul. Św. Trójcy 26, następnie o godz. 18.30 spotkanie Ogniska w salce parafialnej. Na spotkaniach pracujemy nad sobą omawiając 12 kroków ku pełni życia. Podejmujemy również pracę nad sobą uczestnicząc w grupach terapeutycznych. Spotkania tych grup odbywają się w czwartki (oprócz 3 czwartku, gdy spotykamy się wszyscy na Mszy św. i spotkaniu Ogniska). 1 grupa terapeutyczna: Sposoby radzenia sobie z uczuciami na podstawie Biblii. 2 grupa terapeutyczna: Rodzina na podstawie Adhortacji Jana Pawła II Familiaris Consortio. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Arkadiusz Muzolf - diecezjalny duszpasterz rodzin.
Parafia pw. Świętej Trójcy >>>

W wakacje nie ma spotkań naszego Ogniska. Spotkamy się we wrześniu.

Termin podamy po wakacjach. Życzymy dobrego odpoczynku! 🙂

Osoby poszukujące pomocy i wsparcia zachęcamy do kontaktu z Psychoterapeutą.

Psychoterapeuta, Renata Czarnecka prowadzi sesje rodzinne, terapie indywidualne, konsultacje, porady, grupy terapeutyczne wg potrzeb pacjentów oraz mediacje pojednawcze w rodzinie, które są usługą prawniczą, zaprasza wszystkich, którzy potrzebują pomocy i wsparcia w odbudowywaniu relacji małżeńskich, w problemach rodzinnych, do Poradni „Wypłyń na głębię JP II” ul. Przy Lesie 34, Lisi Ogon,Łochowo. Tel.600 251 858.

https://www.znanylekarz.pl/renata-czarnecka/psychoterapeuta/lochowo?address-id=978404#address-id=%5B978404%5D&filters%5Bservices%5D%5B%5D=1279

Zapraszamy do wysłuchania audycji w Radiu PIK:

  • Świadectwo Patrycji i Patryka oraz rozmowa z psychoterapeutą Renatą Czarnecką.

https://www.radiopik.pl/45,514,27-lutego-2022-nasza-wspolna-droga

  • Nierozerwalne, bo sakramentalne, o Sycharze w radiu PIK.

https://www.radiopik.pl/45,512,13-lutego-2022-nierozerwalne-bo-sakramentalne&sp=1

  • Zwracamy się z ogromną prośbą o modlitwę w intencji naszych Opiekunów Duchowych, naszych Kapłanów.
    Nasze Ognisko otacza opieką modlitewną szczególnie ks. Arkadiusza Muzolfa.
  • Jeżeli ktoś pragnie otrzymywać na bieżąco informacje dotyczące działalności Ogniska, powinien skorzystać z linka po prawej stronie: Newsletter Sychar – „Jak zapisać się do Newslettera Sychar?”
  • Jeżeli ktoś poszukuje pomocy i wsparcia prosimy o kontakt, skierujemy do właściwych specjalistów.
  • Grupa modlitwy Ojca Pio z parafii Chrystusa Króla wspiera nas swoimi modlitwami, można przesyłać swoje intencje, my przekażemy je osobom modlącym się.

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy