Ognisko Bydgoszczy – Parafia Świętej Trójcy, ul. Św. Trójcy 26

Parafia
Spotkamy się w trzeci czwartek miesiąca: godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy, przy ul. Św. Trójcy 26, następnie o godz. 18.30 spotkanie Ogniska w salce parafialnej. Na spotkaniach pracujemy nad sobą omawiając 12 kroków ku pełni życia. Podejmujemy również pracę nad sobą uczestnicząc w grupach terapeutycznych. Spotkania tych grup odbywają się w czwartki (oprócz 3 czwartku, gdy spotykamy się wszyscy na Mszy św. i spotkaniu Ogniska). 1 grupa terapeutyczna: Sposoby radzenia sobie z uczuciami na podstawie Biblii. 2 grupa terapeutyczna: Rodzina na podstawie Adhortacji Jana Pawła II Familiaris Consortio. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Arkadiusz Muzolf - diecezjalny duszpasterz rodzin.
Parafia pw. Świętej Trójcy >>>

Spotkanie naszego Ogniska odbyło się 20 stycznia 2022.

Uczestniczyliśmy we Mszy św. w czasie, której modliliśmy się za nasze małżeństwa i rodziny.

Po Mszy odbyło się spotkanie w salce parafialnej. Świętowaliśmy urodziny i imieniny ks. Arka. Dzieliliśmy się naszymi doświadczeniami.

Na spotkaniach naszego Ogniska pracujemy nad sobą omawiając 12 kroków ku pełni życia. Pracowaliśmy nad krokiem 4, omawialiśmy ćwiczenia zawarte w tym kroku. W tym miesiącu pracujemy nad krokiem 5, który omówimy na spotkaniu 17 lutego.

 

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy