Ognisko Bydgoszczy – Parafia Świętej Trójcy, ul. Św. Trójcy 26

Parafia
Spotkamy się w trzeci czwartek miesiąca: godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy, przy ul. Św. Trójcy 26, następnie o godz. 18.30 spotkanie Ogniska w salce parafialnej. Na spotkaniach pracujemy nad sobą omawiając 12 kroków ku pełni życia. Podejmujemy również pracę nad sobą uczestnicząc w grupach terapeutycznych. Spotkania tych grup odbywają się w czwartki (oprócz 3 czwartku, gdy spotykamy się wszyscy na Mszy św. i spotkaniu Ogniska). 1 grupa terapeutyczna: Sposoby radzenia sobie z uczuciami na podstawie Biblii. 2 grupa terapeutyczna: Rodzina na podstawie Adhortacji Jana Pawła II Familiaris Consortio. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Arkadiusz Muzolf - diecezjalny duszpasterz rodzin.
Parafia pw. Świętej Trójcy >>>

Witajcie w Nowym Roku!

21 stycznia odbyło się spotkanie naszego Ognika na skypie o godz. 20.00.

Przedstawiliśmy jak będzie wyglądał Nowy Rok 2021, w naszym bydgoskim Ognisku, jakie formy wsparcia i pomocy proponujemy dla tych, którzy są lub przychodzą do nas.

Polecajmy w modlitwie Panu Bogu cały rok 2021, nasze małżeństwa i rodziny, ks. Arka i cały Sychar w Polsce. Niech Pan Bóg nam błogosławi.

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy