Ognisko Bydgoszczy – Parafia Świętej Trójcy, ul. Św. Trójcy 26

Parafia
Spotkamy się w trzeci czwartek miesiąca: godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy, przy ul. Św. Trójcy 26, następnie o godz. 18.30 spotkanie Ogniska w salce parafialnej. Na spotkaniach pracujemy nad sobą omawiając 12 kroków ku pełni życia. Podejmujemy również pracę nad sobą uczestnicząc w grupach terapeutycznych. Spotkania tych grup odbywają się w czwartki (oprócz 3 czwartku, gdy spotykamy się wszyscy na Mszy św. i spotkaniu Ogniska). 1 grupa terapeutyczna: Sposoby radzenia sobie z uczuciami na podstawie Biblii. 2 grupa terapeutyczna: Rodzina na podstawie Adhortacji Jana Pawła II Familiaris Consortio. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Arkadiusz Muzolf - diecezjalny duszpasterz rodzin.
Parafia pw. Świętej Trójcy >>>

W czasie wakacji nie ma spotkań naszego Ogniska.

Istnieje możliwość skorzystania z porady Psychoterapeuty, Pani Renaty Czarneckiej, należy napisać do niej sms pod numer:600 251 858 i poprosić o taką rozmowę.

Zbliżają się 10 urodziny naszego Ogniska.Proszę Was o świadectwa, napiszcie co dał Wam Sychar, jaką otrzymaliśmy pomoc,wsparcie itp. Chcemy wydać okolicznościowy folder,broszurę z krótką historią Ogniska, myślę, że ważna częścią byłyby nasze świadectwa.Nie trzeba się podpisywać swoim imieniem, jeżeli ktoś nie chce,można pseudonimem…Mamy w Bydgoszczy małżeństwa,które podniosły się po kryzysie, są razem,Was również proszę o świadectwo.

Świadectwa wysyłajcie na adres: m.n.sychar@gmail.com.

10.10.2020 mija 10 lat działalności naszego Ogniska. Zapraszamy wszystkich, którzy byli i są z nami w czasie tych 10 lat.

Życzymy wszystkim miłych wakacji, dobrego i owocnego odpoczynku!

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy