Ognisko Bydgoszczy – Parafia Świętej Trójcy, ul. Św. Trójcy 26

Parafia
Spotkamy się w trzeci czwartek miesiąca: godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy, przy ul. Św. Trójcy 26, następnie o godz. 18.30 spotkanie Ogniska w salce parafialnej. Na spotkaniach pracujemy nad sobą omawiając 12 kroków ku pełni życia. Podejmujemy również pracę nad sobą uczestnicząc w grupach terapeutycznych. Spotkania tych grup odbywają się w czwartki (oprócz 3 czwartku, gdy spotykamy się wszyscy na Mszy św. i spotkaniu Ogniska). 1 grupa terapeutyczna: Sposoby radzenia sobie z uczuciami na podstawie Biblii. 2 grupa terapeutyczna: Rodzina na podstawie Adhortacji Jana Pawła II Familiaris Consortio. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Arkadiusz Muzolf - diecezjalny duszpasterz rodzin.
Parafia pw. Świętej Trójcy >>>

Zachęcamy do modlitwy za nasze małżeństwa i rodziny, do zaglądanie na strony wspólnoty SYCHAR: sychar.org lub forum: kryzys.org.

Spotkania z psychoterapeutą, Panią Renatą Czarnecką również nie będą się odbywały. Jeżeli ktoś ma potrzebę rozmowy z Panią Renatą, może wysłać do niej sms z prośbą o taką rozmowę w dniu, kiedy miało odbywać się z nią spotkanie, (12 maja 2020)pod numer:600251858.

BORPA w Bydgoszczy pełni rolę Centrum Kryzysowego, każdy może skorzystać z pomocy BORPA w Fordonie. Tel. 523445282. Dyżury Pani Renaty: poniedziałek, wtorek godz.8.00-14.00 oraz środa, czwartek godz. 14.00-20.00.

 

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy