Ognisko Bydgoszczy – Parafia Świętej Trójcy, ul. Św. Trójcy 26

Parafia
Spotkamy się w trzeci czwartek miesiąca: godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy, przy ul. Św. Trójcy 26, następnie o godz. 18.30 spotkanie Ogniska w salce parafialnej. Od października spotkanie grupy wsparcia, które poprowadzi p. Renata Czarnecka (psychoterapeuta), odbywać się będą w drugi wtorek miesiąca w godz. 18.00-20.00 w salce Poradni Rodzinnej przy Parafii Chrystusa Króla w Bydgoszczy, przy ul. Lotników 1. Także od października ruszą warsztaty "Porozumienie bez przemocy", które w domu katechetycznym przy parafii św. Trójcy w Bydgoszczy prowadzić będą Beata i Piotr Hołtyń. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Arkadiusz Muzolf - diecezjalny duszpasterz rodzin.
Parafia pw. Świętej Trójcy >>>

9 września odbyły się:
 Msza św. o godz. 17.00 w kościele Chrystusa Króla,w czasie której modliliśmy się w intencji naszych małżeństw, bezpośrednio po Mszy odbyło się spotkanie naszego Ogniska. Dzieliliśmy się naszymi doświadczeniami, ale również zaplanowaliśmy następny rok naszego Ogniska.

1 wtorek miesiąca zapraszamy do Parafii Św. Trójcy w Bydgoszczy na Adoracje Najświętszego Sakramentu, gdzie będziemy powierzać nasze małżeństwa i rodziny, godz.20.00.

Spotkanie grupy wsparcia, które prowadziła p. Renata Czarnecka(psychoterapeuta), odbyło się 11 września o godz. 18.00.

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy