Ognisko Bydgoszczy – Parafia Świętej Trójcy, ul. Św. Trójcy 26

Parafia
Spotkamy się w trzeci czwartek miesiąca: godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy, przy ul. Św. Trójcy 26, następnie o godz. 18.30 spotkanie Ogniska w salce parafialnej. Na spotkaniach pracujemy nad sobą omawiając 12 kroków ku pełni życia. Podejmujemy również pracę nad sobą uczestnicząc w grupach terapeutycznych. Spotkania tych grup odbywają się w czwartki (oprócz 3 czwartku, gdy spotykamy się wszyscy na Mszy św. i spotkaniu Ogniska). 1 grupa terapeutyczna: Sposoby radzenia sobie z uczuciami na podstawie Biblii. 2 grupa terapeutyczna: Rodzina na podstawie Adhortacji Jana Pawła II Familiaris Consortio. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Arkadiusz Muzolf - diecezjalny duszpasterz rodzin.
Parafia pw. Świętej Trójcy >>>

Odbyło się spotkanie Ogniska Wiernej Miłości Małżeńskiej Wspólnoty SYCHAR  27 grudnia 2015 roku.

BYŁA TO NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY.

Odbyła się Msza Św.  w intencji naszych małżeństw oraz wszystkich małżeństw w kryzysie w kościele paraf. Chrystusa Króla w Bydgoszczy.

Odnowiliśmy podczas Mszy świętej nasze przyrzeczenia małżeńskie, oraz nastąpiła kolejna adopcja małżeństw w kryzysach.
Po Mszy spotkaliśmy się, aby podzielić się naszymi doświadczeniami małżeńskimi, była bardzo żywa dyskusja, każdy mógł wynieść z niej coś dla siebie.

 

 

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy