Ognisko Bydgoszczy – Parafia Świętej Trójcy, ul. Św. Trójcy 26

Parafia
Spotkamy się w trzeci czwartek miesiąca: godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy, przy ul. Św. Trójcy 26, następnie o godz. 18.30 spotkanie Ogniska w salce parafialnej. Na spotkaniach pracujemy nad sobą omawiając 12 kroków ku pełni życia. Podejmujemy również pracę nad sobą uczestnicząc w grupach terapeutycznych. Spotkania tych grup odbywają się w czwartki (oprócz 3 czwartku, gdy spotykamy się wszyscy na Mszy św. i spotkaniu Ogniska). 1 grupa terapeutyczna: Sposoby radzenia sobie z uczuciami na podstawie Biblii. 2 grupa terapeutyczna: Rodzina na podstawie Adhortacji Jana Pawła II Familiaris Consortio. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Arkadiusz Muzolf - diecezjalny duszpasterz rodzin.
Parafia pw. Świętej Trójcy >>>

29 listopada odbyło się spotkanie naszego Ogniska. Przed spotkaniem uczestniczyliśmy we Mszy św. gdzie modliliśmy się za nasze małżeństwa.

Podzieliliśmy się naszymi doświadczeniami małżeńskimi, dyskusja była bardzo ciekawa.

Uczestnicy zostali zaproszeni do zapisów na 12 kroków na forum Sycharu oraz na rekolekcje prowadzone przez księdza Arka w Fordonie, gdzie mamy jako Wspólnota swój aktywny udział.

Umówiliśmy się na następne spotkanie 27 grudnia

 

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy