Ognisko Bydgoszczy – Parafia Świętej Trójcy, ul. Św. Trójcy 26

Parafia
Spotkamy się w trzeci czwartek miesiąca: godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy, przy ul. Św. Trójcy 26, następnie o godz. 18.30 spotkanie Ogniska w salce parafialnej. Od października spotkanie grupy wsparcia, które poprowadzi p. Renata Czarnecka (psychoterapeuta), odbywać się będą w drugi wtorek miesiąca w godz. 18.00-20.00 w salce Poradni Rodzinnej przy Parafii Chrystusa Króla w Bydgoszczy, przy ul. Lotników 1. Także od października ruszą warsztaty "Porozumienie bez przemocy", które w domu katechetycznym przy parafii św. Trójcy w Bydgoszczy prowadzić będą Beata i Piotr Hołtyń. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Arkadiusz Muzolf - diecezjalny duszpasterz rodzin.
Parafia pw. Świętej Trójcy >>>

29 listopada odbyło się spotkanie naszego Ogniska. Przed spotkaniem uczestniczyliśmy we Mszy św. gdzie modliliśmy się za nasze małżeństwa.

Podzieliliśmy się naszymi doświadczeniami małżeńskimi, dyskusja była bardzo ciekawa.

Uczestnicy zostali zaproszeni do zapisów na 12 kroków na forum Sycharu oraz na rekolekcje prowadzone przez księdza Arka w Fordonie, gdzie mamy jako Wspólnota swój aktywny udział.

Umówiliśmy się na następne spotkanie 27 grudnia

 

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy