Ognisko Bydgoszczy – Parafia Świętej Trójcy, ul. Św. Trójcy 26

Parafia
Spotkamy się w trzeci czwartek miesiąca: godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy, przy ul. Św. Trójcy 26, następnie o godz. 18.30 spotkanie Ogniska w salce parafialnej. Od października spotkanie grupy wsparcia, które poprowadzi p. Renata Czarnecka (psychoterapeuta), odbywać się będą w drugi wtorek miesiąca w godz. 18.00-20.00 w salce Poradni Rodzinnej przy Parafii Chrystusa Króla w Bydgoszczy, przy ul. Lotników 1. Także od października ruszą warsztaty "Porozumienie bez przemocy", które w domu katechetycznym przy parafii św. Trójcy w Bydgoszczy prowadzić będą Beata i Piotr Hołtyń. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Arkadiusz Muzolf - diecezjalny duszpasterz rodzin.
Parafia pw. Świętej Trójcy >>>

19 kwietnia uczestniczyliśmy:

• o godz. 17. 00 we Mszy Św. w intencji naszych małżeństw oraz wszystkich małżeństw w kryzysie w kościele paraf. Chrystusa Króla w Bydgoszczy.
• Po Mszy odbyło się tradycyjnie spotkanie Wspólnoty w domu parafialnym.

Na spotkaniu rozmawialiśmy o naszej bezsilności, kontynuując podjęty przez nas temat 1 kroku,na poprzednim spotkaniu.
Przyznajemy, że jesteśmy bezsilni wobec naszego uzależnia i naszych problemów – i że nie możemy już dać sobie rady z naszym życiem.
Omawialiśmy zadanie: Zastanowię się w jakich dziedzinach mojego życia potrafię przyznać się do swojej bezsilności, a w jakich mam z tym problem.

Zachęciliśmy do udziału w Rekolekcjach Ogólnopolskich Wspólnoty SYCHAR w Laskowicach i Konstancinie.
Rozmawialiśmy również o planach naszego Ogniska.

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy