Ognisko Bydgoszczy – Parafia Świętej Trójcy, ul. Św. Trójcy 26

Parafia
Spotkamy się w trzeci czwartek miesiąca: godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy, przy ul. Św. Trójcy 26, następnie o godz. 18.30 spotkanie Ogniska w salce parafialnej. Na spotkaniach pracujemy nad sobą omawiając 12 kroków ku pełni życia. Podejmujemy również pracę nad sobą uczestnicząc w grupach terapeutycznych. Spotkania tych grup odbywają się w czwartki (oprócz 3 czwartku, gdy spotykamy się wszyscy na Mszy św. i spotkaniu Ogniska). 1 grupa terapeutyczna: Sposoby radzenia sobie z uczuciami na podstawie Biblii. 2 grupa terapeutyczna: Rodzina na podstawie Adhortacji Jana Pawła II Familiaris Consortio. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Arkadiusz Muzolf - diecezjalny duszpasterz rodzin.
Parafia pw. Świętej Trójcy >>>

9 czerwca uczestniczyliśmy we Mszy Św. w intencji ratowania naszych małżeństw. Następnie odbyło się spotkanie naszego Ogniska.

Ustaliliśmy, że w wakacje spotykamy się normalnie, czyli w drugie niedziele miesiąca.

 Od października pragniemy wnieść nieco zmian do naszych spotkań, będzie najprawdopodobniej jeszcze drugie spotkanie Ogniska w każdym miesiącu, zmieni się też nieco forma spotkań niedzielnych, wszystkie szczególy podamy po wakacjach.

Następne spotkanie Ogniska odbędzie się 14 lipca, zapraszamy!

 

Dom Rekolekcyjny w Suchej organizuje:  Rodzinne Boże wakacje z warsztatami „O języku serca”

http://www.sucha.jezuici.pl/index.php?page=warsztaty-dla-rodzicow-i-dzieci

 

Punkt Wsparcia Małżeństwa i Rodziny dla osób przeżywających trudności małżeńskie i rodzinne serdecznie zaprasza.

Kontakt:

Mirka tel. 605 57 33 17

Irek tel.  667 670 352

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy