Ognisko Bydgoszczy – Parafia Świętej Trójcy, ul. Św. Trójcy 26

Parafia
Spotkamy się w trzeci czwartek miesiąca: godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy, przy ul. Św. Trójcy 26, następnie o godz. 18.30 spotkanie Ogniska w salce parafialnej. Na spotkaniach pracujemy nad sobą omawiając 12 kroków ku pełni życia. Podejmujemy również pracę nad sobą uczestnicząc w grupach terapeutycznych. Spotkania tych grup odbywają się w czwartki (oprócz 3 czwartku, gdy spotykamy się wszyscy na Mszy św. i spotkaniu Ogniska). 1 grupa terapeutyczna: Sposoby radzenia sobie z uczuciami na podstawie Biblii. 2 grupa terapeutyczna: Rodzina na podstawie Adhortacji Jana Pawła II Familiaris Consortio. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Arkadiusz Muzolf - diecezjalny duszpasterz rodzin.
Parafia pw. Świętej Trójcy >>>

Spotkanie rozpoczeło się od Mszy św. w intencji małżeństw w kryzysie, pod przewodnictwem naszego opiekuna duchowego, o. Mieczysława Łusiaka. W homilli o. Mieczysław poruszył tematykę grzechu oraz czystości intencji. Nastepnie udalismy się na spotkanie wspólnoty, gdzie każdy mógł podzielić się swoimi doświadczeniami z ostatniego czasu.

Ustalilismy termin naszy wspólnotowych rekolekcji wielkopostnych. Szczegóły podamy w najbliższym czasie.

Po spotkaniu chetni mogą odbyć indywidualne rozmowy.

Zapraszamy do rozmów indywidualnych, po wcześniejszym umówieniu się pod numerem telefonu: 880477266, z osobami z naszego Ogniska.

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy