Ognisko Bydgoszczy – Parafia Świętej Trójcy, ul. Św. Trójcy 26

Parafia
Spotkamy się w trzeci czwartek miesiąca: godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy, przy ul. Św. Trójcy 26, następnie o godz. 18.30 spotkanie Ogniska w salce parafialnej. Na spotkaniach pracujemy nad sobą omawiając 12 kroków ku pełni życia. Podejmujemy również pracę nad sobą uczestnicząc w grupach terapeutycznych. Spotkania tych grup odbywają się w czwartki (oprócz 3 czwartku, gdy spotykamy się wszyscy na Mszy św. i spotkaniu Ogniska). 1 grupa terapeutyczna: Sposoby radzenia sobie z uczuciami na podstawie Biblii. 2 grupa terapeutyczna: Rodzina na podstawie Adhortacji Jana Pawła II Familiaris Consortio. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Arkadiusz Muzolf - diecezjalny duszpasterz rodzin.
Parafia pw. Świętej Trójcy >>>

W Sylwestra spotkaliśmy się, Ognisko z Bydgoszczy oraz Ognisko z Trójmiasta, by wspólnie, poraz pierwszy razem, pożegnać Stary i powitać Nowy Rok. Gościliśmy też jedną osobę z Ogniska w Płocku.
Jak na Sylwestra przystało zabawa była huczna, z szampanem i fajerwerkami o Północy.
Była również wspólna modlitwa dziękczynna za Stary Rok, prosiliśmy również o potrzebne dla całej naszej Wspólnoty łaski na rok następny. Były z nami nasze dzieci, które wytrwale nam towarzyszyły do później nocy.
Bogu niech będą dzięki za wspólnie spędzony czas, zabawę i radość!

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy