Ognisko Bydgoszczy – Parafia Świętej Trójcy, ul. Św. Trójcy 26

Parafia
Spotkamy się w trzeci czwartek miesiąca: godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy, przy ul. Św. Trójcy 26, następnie o godz. 18.30 spotkanie Ogniska w salce parafialnej. Na spotkaniach pracujemy nad sobą omawiając 12 kroków ku pełni życia. Podejmujemy również pracę nad sobą uczestnicząc w grupach terapeutycznych. Spotkania tych grup odbywają się w czwartki (oprócz 3 czwartku, gdy spotykamy się wszyscy na Mszy św. i spotkaniu Ogniska). 1 grupa terapeutyczna: Sposoby radzenia sobie z uczuciami na podstawie Biblii. 2 grupa terapeutyczna: Rodzina na podstawie Adhortacji Jana Pawła II Familiaris Consortio. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Arkadiusz Muzolf - diecezjalny duszpasterz rodzin.
Parafia pw. Świętej Trójcy >>>

Poraz pierwszy w Nowym Roku spotkaliśmy na Eucharystii, by powierzyć Panu Bogu nasze małżeństwa przeżywające kryzys. Była to niedziela Chrztu Pana Jezusa.
Ojciec pięknie mówił na kazaniu o oceanie wody miłości Bożej zewsząd nas ogarniającej.
Po Mszy Św. było spotkanie, na którym podzieliliśmy się jak każdy z nas spędził Święta Bożego Narodzenia oraz Sylwestra.
Następnie uzgodniliśmy, że spotykamy się w Suchej na Akademii Miłości Małżeńskiej w dniach 27 – 29 styczeń 2012 r.
Spotkanie najbliższe naszego Ogniska odbędzie się 12 lutego. Będzie ono poprzedzona, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, Mszą Św. w intencji ratowania małżeństw.

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy