Ognisko Bydgoszczy – Parafia Świętej Trójcy, ul. Św. Trójcy 26

Parafia
Spotkamy się w trzeci czwartek miesiąca: godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy, przy ul. Św. Trójcy 26, następnie o godz. 18.30 spotkanie Ogniska w salce parafialnej. Na spotkaniach pracujemy nad sobą omawiając 12 kroków ku pełni życia. Podejmujemy również pracę nad sobą uczestnicząc w grupach terapeutycznych. Spotkania tych grup odbywają się w czwartki (oprócz 3 czwartku, gdy spotykamy się wszyscy na Mszy św. i spotkaniu Ogniska). 1 grupa terapeutyczna: Sposoby radzenia sobie z uczuciami na podstawie Biblii. 2 grupa terapeutyczna: Rodzina na podstawie Adhortacji Jana Pawła II Familiaris Consortio. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Arkadiusz Muzolf - diecezjalny duszpasterz rodzin.
Parafia pw. Świętej Trójcy >>>

9 października odbyło się kolejne spotkanie naszego Ogniska.
Świętowaliśmy pierwszy rok działalności Ogniska Wiernej Miłości Małżeńskiej w Bydgoszczy.
Ustaliliśmy też plan naszych spotkań na najbliższy czas.
Najbliższe spotkanie odbędzie się 28 października, będzie to kolejne nasze spotkanie z Panią Marią Danielewską. Ustaliśmy również, że po Mszach Świętych, w drugą niedzielę miesiąca, będą Adoracje Najświętszego Sakramentu, a po nich dzielenie się Słowem Bożym, oraz w razie potrzeby dzielenie się tym co każdy aktualnie przeżywa.
Będzie też możliwość rozmów indywidualnych, po wcześniejszym umówieniu się z osobami z naszego Ogniska.
Rozmawialiśmy również o zbliżających się Ogólnopolskich Rekolekcjach Wspólnoty SYCHAR na Górze Św. Anny w dniach 28-30 października, a także o Skupieniu dla Małżeństw w Suchej, które odbędą się 4-6 listopada.

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy