Ognisko Bydgoszczy – Parafia Świętej Trójcy, ul. Św. Trójcy 26

Parafia
Spotkamy się w trzeci czwartek miesiąca: godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy, przy ul. Św. Trójcy 26, następnie o godz. 18.30 spotkanie Ogniska w salce parafialnej. Na spotkaniach pracujemy nad sobą omawiając 12 kroków ku pełni życia. Podejmujemy również pracę nad sobą uczestnicząc w grupach terapeutycznych. Spotkania tych grup odbywają się w czwartki (oprócz 3 czwartku, gdy spotykamy się wszyscy na Mszy św. i spotkaniu Ogniska). 1 grupa terapeutyczna: Sposoby radzenia sobie z uczuciami na podstawie Biblii. 2 grupa terapeutyczna: Rodzina na podstawie Adhortacji Jana Pawła II Familiaris Consortio. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Arkadiusz Muzolf - diecezjalny duszpasterz rodzin.
Parafia pw. Świętej Trójcy >>>

Spotkanie naszego Ogniska rozpoczęlimy wspólną Eucharystią.
Następnie udalismy się na spotkanie, gdzie po wspólnej modlitwie o uzdrowienie naszych malżeństw, podzielilismy się tym co przeżylismy w czasie Rekolekcji Wielkopostnych w Bydgoszczy, Rekolekcji Wspólnotowych w Górce Klasztornej, a także tym jak Pan Bóg działa w naszym życiu, jakiej dokonuje w nas przemiany, w jakiej obecnie znajdujemy się sytuacji życiowej.
Wszyscy stwierdzilismy, że chcemy pracować nad sobą, korzystając z pomocy i dowiadczenia Pani Marii. Ustalilismy, że tę pracę rozpoczynamy 26 maja o godz. 19.00.
Spotkanie zakończylismy modlitwą o pogodę ducha.

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy