Ognisko Bydgoszczy – Parafia Świętej Trójcy, ul. Św. Trójcy 26

Parafia
Spotkamy się w trzeci czwartek miesiąca: godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy, przy ul. Św. Trójcy 26, następnie o godz. 18.30 spotkanie Ogniska w salce parafialnej. Na spotkaniach pracujemy nad sobą omawiając 12 kroków ku pełni życia. Podejmujemy również pracę nad sobą uczestnicząc w grupach terapeutycznych. Spotkania tych grup odbywają się w czwartki (oprócz 3 czwartku, gdy spotykamy się wszyscy na Mszy św. i spotkaniu Ogniska). 1 grupa terapeutyczna: Sposoby radzenia sobie z uczuciami na podstawie Biblii. 2 grupa terapeutyczna: Rodzina na podstawie Adhortacji Jana Pawła II Familiaris Consortio. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Arkadiusz Muzolf - diecezjalny duszpasterz rodzin.
Parafia pw. Świętej Trójcy >>>

Niedzielne spotkanie naszego Ogniska rozpoczęliśmy tradycyjnie Mszą Św. w intencji ratowania małżeństw.
Następnie spotkaliśmy się by porozmawiać i wspólnie modlić się, oddając Panu Bogu trudne sytuacje z naszego życia, z którymi przyszło nam się zmierzyć.
Ojciec Mieczysław zgodził się przygotowywać dla nas na nasze spotkania w ostatnie czwartki miesiąca, rozważania na temat medytacji oraz modlitwy osobistej, których, jak stwierdziliśmy wszyscy bardzo potrzebujemy.
Rekolekcje Wielkopostne dla Małżeństw w kryzysie z Bydgoszczy i okolic planujemy zorganizować w dniach:16-18 kwiecień 2011 roku.
Umówiliśmy się na następne spotkanie, które odbędzie się 24 lutego o godz.19.00.

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy