Ognisko Bydgoszczy – Parafia Świętej Trójcy, ul. Św. Trójcy 26

Parafia
Spotkamy się w trzeci czwartek miesiąca: godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy, przy ul. Św. Trójcy 26, następnie o godz. 18.30 spotkanie Ogniska w salce parafialnej. Na spotkaniach pracujemy nad sobą omawiając 12 kroków ku pełni życia. Podejmujemy również pracę nad sobą uczestnicząc w grupach terapeutycznych. Spotkania tych grup odbywają się w czwartki (oprócz 3 czwartku, gdy spotykamy się wszyscy na Mszy św. i spotkaniu Ogniska). 1 grupa terapeutyczna: Sposoby radzenia sobie z uczuciami na podstawie Biblii. 2 grupa terapeutyczna: Rodzina na podstawie Adhortacji Jana Pawła II Familiaris Consortio. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. Arkadiusz Muzolf - diecezjalny duszpasterz rodzin.
Parafia pw. Świętej Trójcy >>>

Kolejne spotkanie naszego Ogniska rozpoczęliśmy modlitwą o ratowanie naszych małżeństw.
Omówiliśmy ważne sprawy bieżące dotyczące naszej Wspólnoty, uzgodniliśmy wstępne terminy, które będziemy brać pod uwagę organizując Rekolekcje Wielkopostne dla małżeństw w kryzysie, a także porozmawialiśmy o tym, kogo pragniemy zaprosic na te Rekolekcje. Bardzo cieszymy się z nawiązanych kontaków z doradzcą życia rodzinnego z Torunia, panią Marią Danielewską, z która planujemy bliższą wspólpracę.
Każdy miał również możliwość podzielenia się tym co dzieje się w jego małżeństwie, dania świadectwa jak on stara się o swoje małżeństwo walczyć, co robi by je ratować.
Umówiliśmy się na następne spotkanie, które odbędzie się 13 lutego.

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy